MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-02-27 03:56 took:74.6 s.

Lietuvos uždarų patalpų paplūdimio tinklinio čempionatas (III ETAPAS - Auksma) (Moterys)

2021 Kovo 20 d. — 21 d.; Žirmūnų g. 68A, Auksma 18 / 999

Grupė A

# Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1 12:30 1 LT I.Ieva Vasiliauskaitė + D.Danielė Kvedaraitė LT L.Liepa Pagojūtė + S.Silvija Kaminskaitė 2:0 21:8 21:3
2 12:30 2 LT S.Skalvė Križanauskaitė + G.Gabriele Petrauskaite LT A.Aksana Miatselskaya + B.Brigita Kuncevičiūtė 2:0 21:13 21:12
3 13:30 1 LT I.Ieva Vasiliauskaitė + D.Danielė Kvedaraitė LT S.Skalvė Križanauskaitė + G.Gabriele Petrauskaite 2:0 21:15 21:12
4 13:30 2 LT L.Liepa Pagojūtė + S.Silvija Kaminskaitė LT A.Aksana Miatselskaya + B.Brigita Kuncevičiūtė 0:2 16:21 12:21

Komanda Taškai Setų santykis Taškų santykis
1 LT I.Ieva Vasiliauskaitė + D.Danielė Kvedaraitė 4 4 / 0 = MAX 84 / 38 = 2.2105
2 LT S.Skalvė Križanauskaitė + G.Gabriele Petrauskaite 3 2 / 2 = 1 69 / 67 = 1.0299
3 LT A.Aksana Miatselskaya + B.Brigita Kuncevičiūtė 3 2 / 2 = 1 67 / 70 = 0.9571
4 LT L.Liepa Pagojūtė + S.Silvija Kaminskaitė 2 0 / 4 = MIN 39 / 84 = 0.4643


Grupė B

# Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1 16:30 1 LT V.Vlada Oganauskiene + L.Lilija Firinovič LT M.Marija Ramanauskaitė + K.Kamilė Liubartaitė 2:0 21:11 21:13
2 16:30 2 LT G.Goda Milinavičiūtė + E.Evelina Matiukaite LT A.Aušrinė Kulvičiūtė + R.Renata Bružienė 2:1 22:20 18:21 15:12
3 17:10 1 LT V.Vlada Oganauskiene + L.Lilija Firinovič LT G.Goda Milinavičiūtė + E.Evelina Matiukaite 0:2 18:21 25:27
4 17:10 2 LT M.Marija Ramanauskaitė + K.Kamilė Liubartaitė LT A.Aušrinė Kulvičiūtė + R.Renata Bružienė 0:2 16:21 20:22

Komanda Taškai Setų santykis Taškų santykis
1 LT G.Goda Milinavičiūtė + E.Evelina Matiukaite 4 4 / 1 = 4 103 / 96 = 1.0729
2 LT V.Vlada Oganauskiene + L.Lilija Firinovič 3 2 / 2 = 1 85 / 72 = 1.1806
3 LT A.Aušrinė Kulvičiūtė + R.Renata Bružienė 3 3 / 2 = 1.5 96 / 91 = 1.0549
4 LT M.Marija Ramanauskaitė + K.Kamilė Liubartaitė 2 0 / 4 = MIN 60 / 85 = 0.7059


Grupė C

# Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1 14:30 1 LT M.Monika Paulikienė + K.Karole Virbickaitė LT G.Gabrielė Grigaitytė + E.Ernesta Vinickaitė 2:0 21:5 21:6
2 14:30 2 LT K.Kristina Majauskaite-Adomaviciene + J.Julija Dargužė LT M.Melanija Vasiliauskaite + G.Gabija Straševičiūtė 2:1 21:18 14:21 21:9
3 15:30 1 LT M.Monika Paulikienė + K.Karole Virbickaitė LT K.Kristina Majauskaite-Adomaviciene + J.Julija Dargužė 2:0 21:7 21:10
4 15:30 2 LT G.Gabrielė Grigaitytė + E.Ernesta Vinickaitė LT M.Melanija Vasiliauskaite + G.Gabija Straševičiūtė 0:2 15:21 18:21

Komanda Taškai Setų santykis Taškų santykis
1 LT M.Monika Paulikienė + K.Karole Virbickaitė 4 4 / 0 = MAX 84 / 28 = 3
2 LT K.Kristina Majauskaite-Adomaviciene + J.Julija Dargužė 3 2 / 3 = 0.6667 73 / 90 = 0.8111
3 LT M.Melanija Vasiliauskaite + G.Gabija Straševičiūtė 3 3 / 2 = 1.5 90 / 89 = 1.0112
4 LT G.Gabrielė Grigaitytė + E.Ernesta Vinickaitė 2 0 / 4 = MIN 44 / 84 = 0.5238


Grupė D

# Laikas Aikšt. Komanda A Komanda B Rezultatas 1 Setas 2 Setas 3 Setas
1 10:30 1 LT L.Liubov Zobnina + D.Dominyka Naudužaitė LT V.Vakarė Radvilavičiūtė + A.Ariana Rudkovskaja 1:2 15:21 21:18 8:15
2 10:30 2 LT U.Urtė Andriukaitytė + V.Vytenė Vitkauskaitė LT G.Gerda Grudzinskaitė + I.Ieva Dumbauskaitė 2:0 21:19 21:18
3 11:00 1 LT V.Vakarė Radvilavičiūtė + A.Ariana Rudkovskaja LT U.Urtė Andriukaitytė + V.Vytenė Vitkauskaitė 0:2 15:21 12:21
4 11:00 2 LT L.Liubov Zobnina + D.Dominyka Naudužaitė LT G.Gerda Grudzinskaitė + I.Ieva Dumbauskaitė 0:2 8:21 13:21

Komanda Taškai Setų santykis Taškų santykis
1 LT U.Urtė Andriukaitytė + V.Vytenė Vitkauskaitė 4 4 / 0 = MAX 84 / 64 = 1.3125
2 LT V.Vakarė Radvilavičiūtė + A.Ariana Rudkovskaja 3 2 / 3 = 0.6667 81 / 86 = 0.9419
3 LT G.Gerda Grudzinskaitė + I.Ieva Dumbauskaitė 3 2 / 2 = 1 79 / 63 = 1.254
4 LT L.Liubov Zobnina + D.Dominyka Naudužaitė 2 1 / 4 = 0.25 65 / 96 = 0.6771









Spausdinimo versija